Aktualności

Do Braniewa rajdowo przyszła wiosna

Rajdowo, kolorowo i wesoło maszerowały przez nasze miasto dwa korowody 27 Rajdu Pieszego „Marsz po Zdrowie -powitanie wiosny".

 

Więcej…

Wojewódzki Konkurs Sztuki Kulinarnej „ Czekolada w kuchni”

W dniu 15.03.2018r odbył  się Wojewódzki  Konkurs Sztuki Kulinarnej  pod hasłem  "Czekolada w kuchni”.

 

Więcej…

Spotkanie z panią Agnieszką Szydłowską

Dnia 28 listopada 2017  nasi wolontariusze spotkali się z Panią Agnieszką Szydłowską.- wieloletnią wolontariuszką, która  z niezwykłą wrażliwością i troską o drugiego człowieka niesie pomoc potrzebującym.

Czytaj więcej...

Mikołajkowa niespodzianka

Jak  tradycja nakazuje  w dniu swoich imienin Mikołaj rozdaje  prezenty. Wychowanków naszego Ośrodka również odwiedził oczekiwany przez długi czas dostojny gość.

Jak co roku „Mikołajem” okazała się Pani Dyrektor Ośrodka.  Ufundowała  młodszym wychowankom  udział  w przedstawieniu  świątecznym pt. „W tajemniczej krainie krasnali” w wykonaniu  artystów teatru  „Duduś”  z Łodzi. Starsi wychowankowie zaproszeni zostali do Braniewskiego  Centrum Kultury  na  film  „Listy do M”.

Wioska Edukacyjna „Ziołowy Dzbanek”

W dniu 30.11.2017 r. uczniowie klas IV, V, VI i VII szkoły podstawowej wzięli udział w warsztatach na temat „Gliniane cudeńka”, w wiosce edukacyjnej „Ziołowy Dzbanek” w Sąpach koło Młynar.

 

Czytaj więcej...

Szkoła dla Rodziców: „Zanim będzie za późno”

Czym są dopalacze? Jak ustrzec własne dziecko przed zagrożeniami, które niosą ze sobą środki odurzające? Jak poznać, że moje dziecko jest pod działaniem niebezpiecznych substancji? Jak działać w trudnej sytuacji?  Gdzie szukać pomocy?

 

Czytaj więcej...

Świetlicowe andrzejki

W czwartek 30 listopada  w świetlicy odbyły się Andrzejki. Panie przeobraziły się we wróżki i zadbały o magiczny nastrój w świetlicy.

 

Czytaj więcej...