Aktualności

28 Rajd Pieszy „Marsz po zdrowie -powitanie wiosny”

W dniu 21.03.2019r.  odbył się XXVIII Rajd Pieszy pod nazwą  „Marsz po Zdrowie” -Powitanie Wiosny.

 

Więcej…

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

Więcej…

Szkolne Koło Wolontariatu „ Dar Serca” w Warmińskich Spotkaniach Czterech Kultur

W okresie przedświątecznym wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Dar Serca”  chętnie włączali się w rożne przedsięwzięcia mające na celu pomoc innym.

Czytaj więcej...

Warsztaty - „Co w słowach piszczy”

Dnia 10 grudnia uczniowie klas I-II-III szkoły podstawowej uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez panią Beatę Rybak psychologa i autorkę wierszy dla dzieci. Zajęcia odbyły się  w czytelni dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.

Czytaj więcej...

Akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem 2018”

Wolontariusze Szkolnego  Koła Wolontariatu „ DAR SERCA” zorganizowali szkolną akcję „ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”.

 

Czytaj więcej...

Szkolny Dzień Wolontariusza 2018

05.12.2018r. w naszym Ośrodku odbył się   II Szkolny Dzień Wolontariusza. Data wydarzenia nie była przypadkowa. To właśnie tego dnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. 

 

 

Czytaj więcej...

Mikołajkowe prezenty dla zwierząt

     6 grudnia 2018 r. uczniowie z  klas I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują!- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do ogrodu zoologicznego, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

      Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w zbieraniu karmy.

 

zobacz  zdjęcia

Monika Kołodziejczak