Aktualności

Wycieczka do Stegny 2018

Dnia 13  czerwca 2018 uczniowie klasyi III b  Gim. zt.i I pdp  uczestniczyli w wycieczce do Stegny. Od razu po przyjeździe udali się na pyszne lody, a następnie spacerkiem nad morze. 

 

Więcej…

Powiatowa konferencja: „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”

W dniu 25.05.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Braniewie została zorganizowana konferencja powiatowa „Kształcenie zawodowe osób niepełnosprawnych intelektualnie”.

 

Więcej…

Jarmark Wielkanocny

Dnia 25.03.2018 r na placu przed Bazyliką Mniejszą pw. Św. Katarzyny w Braniewie odbył się przedświąteczny Jarmark  Wielkanocny dla mieszkańców naszego miasta.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Wielkopostne 2018

W dniach 20,21,22 .03.2017 r. uczniowie i nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego uczestniczyli w Rekolekcjach Wielkopostnych przygotowanych przez zgromadzenie Sióstr Św. Katarzyny.

Czytaj więcej...

Zajęcia otwarte - Wielkanocne wypieki

W piątek dnia 16  marca w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym przy ulicy Rzemieślniczej odbyły się zajęcia otwarte dla  uczniów, wychowawców , którego tematem były Wielkanocne Wypieki .

 

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu plastycznego ,,Z sercem dla zwierząt”

W marcu odbył się konkurs plastyczny, pt. ,,Z sercem dla zwierząt”.

Głównymi  założeniami konkursu było:

 

Czytaj więcej...

Do Braniewa rajdowo przyszła wiosna

Rajdowo, kolorowo i wesoło maszerowały przez nasze miasto dwa korowody 27 Rajdu Pieszego „Marsz po Zdrowie -powitanie wiosny".

 

Czytaj więcej...