Walenty Barczewski niezłomny żołnierz Odrodzonej Rzeczypospolitej

W dniu 26 października w naszym Ośrodku odbyła się uroczystość posadzenia jednego ze 100 dębów pamięci, który otrzymaliśmy z Kuratorium Oświaty w Olsztynie, w ramach projektu „100 dębów pamięci bohaterów Niepodległej”.

Czytaj więcej...

„100 dębów pamięci bohaterów Niepodległej” - odbiór dębu i certyfikatu

Nasz Ośrodek w związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości przystąpił do projektu „100 dębów pamięci bohaterów Niepodległej”, którego celem jest upamiętnienie i utrwalenie w społeczeństwie wybitnych postaci, które wywarły istotny wpływ na odzyskanie oraz umocnienie niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

 

 

Czytaj więcej...

Powiatowy Dzień Seniora w Braniewie

W dniu 17 października 2018 r. w Braniewskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość Powiatowego Dnia Seniora. Z tej okazji w ramach integracji pokoleniowej nasi uczniowie wystąpili z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek”.

Czytaj więcej...

OTRZESINY GRUP OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH 2018

17 października 2018r., zgodnie ze zwyczajem panującym w naszym Ośrodku, odbyły się Otrzęsiny nowoprzybyłych wychowanków grup opiekuńczo – wychowawczych.

 

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs ,, Baw się i ucz ! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”

W tym roku szkolnym nasza świetlica bierze udział w Ogólnopolskim konkursie  ,, Baw się i ucz ! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”. - zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

 

 

Czytaj więcej...