Aktualności

79. rocznica agresji ZSRR na Polskę

W naszym Ośrodku harcerze z 15 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku „Promyk”: Patrycja Frankowska, Daniel Lisowski, Magdalena Ptak oraz Kornel Kozłowski, podczas lekcji historii odczytali krótką informację o tym tragicznym wydarzeniu zapisanym na kartach historii naszej ojczyzny.

 

Więcej…

Informacja dla rodziców - spotkania

DRODZY  RODZICE !

 

Zapraszamy Państwa na spotkania nauczycieli i terapeutów dotyczące rozwoju, funkcjonowania i postępów edukacyjnych Waszych dzieci.

 

W spotkaniach uczestniczą nauczyciele uczący, terapeuci, pedagog, psycholog, wychowawcy grup oraz świetlicy.

 

W dniach 17.09 – 20.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia.

 

W dniach 24.09 – 27.09.2018 roku odbędą się spotkania zespołów ds. indywidualnych programów edukacyjno – terapeutycznych.

 

Więcej…

"Wilk i siedem koźlątek"

Z okazji nadejścia wiosny pani Dyrektor Dorota Wiśniewska przygotowała uczniom miłą niespodziankę.  

 

Czytaj więcej...

WIELKANOCNE ŻYCZENIA DYREKCJI OŚRODKA

ŻYCZENIA RADOSNYCH

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

SPĘDZANYCH W RODZINNYM GRONIE,

PACHNĄCYCH WIOSNĄ

I  BUDZĄCĄ SIĘ DO ŻYCIA PRZYRODĄ

WYCHOWANKOM, RODZICOM

I PRACOWNIKOM  PLACÓWKI

 

PRZESYŁA  DYREKCJA OŚRODKA

Apel Wielkanocny 2018

Dnia 28.03.2018r odbyła się apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Uczniowie przedstawili montaż słowno - muzyczny , który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Czytaj więcej...

Jarmark Wielkanocny

Dnia 25.03.2018 r na placu przed Bazyliką Mniejszą pw. Św. Katarzyny w Braniewie odbył się przedświąteczny Jarmark  Wielkanocny dla mieszkańców naszego miasta.

Czytaj więcej...

Rekolekcje Wielkopostne 2018

W dniach 20,21,22 .03.2017 r. uczniowie i nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego uczestniczyli w Rekolekcjach Wielkopostnych przygotowanych przez zgromadzenie Sióstr Św. Katarzyny.

Czytaj więcej...