Aktualności

28 Rajd Pieszy „Marsz po zdrowie -powitanie wiosny”

W dniu 21.03.2019r.  odbył się XXVIII Rajd Pieszy pod nazwą  „Marsz po Zdrowie” -Powitanie Wiosny.

 

Więcej…

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Przyszła wiosna”

W pierwszym dniu  astronomicznej wiosny  uczniowie klas I-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

Więcej…

„Dzień Piernika 2018” w naszej szkole

Zapachniało już u nas przedświątecznie  i  piernikowo. Jak co roku obchodzimy  „Dzień Piernika”  degustując  przy tym wypieczone własnoręcznie  i przyozdobione różnorodnie  pierniczki .

 

Czytaj więcej...

Podróże małe i duże w świetlicy szkolnej

Jesienna aura nie sprzyja wycieczkom i wyjazdom, dlatego kolejny tydzień w naszej świetlicy szkolnej minął nam pod hasłem ,, Podróży małych i dużych".

 

Czytaj więcej...

Mleko + Owoce = Super Moce - 2018

W listopadzie uczniowie klas  I – VI Szkoły Podstawowej uczestniczyli w rywalizacji podczas wojewódzkiej imprezy sportowo-edukacyjnej pod hasłem „Mleko + Owoce = Super Moce”.

Czytaj więcej...

„Światowy Dzień Toalet” 2018

W dniu 20 listopada w Naszym Ośrodku uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w „Światowym Dniu Toalet”. Pielęgniarka szkolna wraz z nauczycielami prowadzącymi zajęcia wyjaśniała uczniom zasady korzystania z toalety oraz dbania  o higienę osobistą.

Czytaj więcej...

Szkolne Koło Wolontariatu „Dar serca”

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela.”

Jan Paweł II

Czytaj więcej...