Aktualności

Do Braniewa rajdowo przyszła wiosna

Rajdowo, kolorowo i wesoło maszerowały przez nasze miasto dwa korowody 27 Rajdu Pieszego „Marsz po Zdrowie -powitanie wiosny".

 

Więcej…

Wojewódzki Konkurs Sztuki Kulinarnej „ Czekolada w kuchni”

W dniu 15.03.2018r odbył  się Wojewódzki  Konkurs Sztuki Kulinarnej  pod hasłem  "Czekolada w kuchni”.

 

Więcej…

Udział Pawła w konkursie historycznym

W bieżącym roku szkolnym Paweł Woźniak, uczeń klasy III gimnazjum i pasjonat historii Polski, zadeklarował udział w konkursie przedmiotowym z historii organizowanym przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Czytaj więcej...

Uroczystość wręczenia Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”

10 listopada 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie 86 szkół i placówek z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Marka Krzysztofa Nowackiego otrzymało Certyfikat „Szkoła Wierna Dziedzictwu”.

 

Czytaj więcej...

Projekt „Jesień w Ogrodzie zmysłów”

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie w roku szkolnym 2017/2018 złożył do Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu wniosek   o dofinansowanie działalności z zakresu edukacji ekologicznej.

Czytaj więcej...

Powiatowe obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W sobotę 11 listopada 2017 r. delegacja naszego Ośrodka  wzięła udział  w powiatowych obchodach  99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Czytaj więcej...

Apel ,,Polska to moja ojczyzna”

W piątek 10 listopada 2017  r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Braniewie na ul. Moniuszki  odbył się uroczysty apel z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

 

Czytaj więcej...