Aktualności

Pomagamy zwierzętom c.d

16 października 2018 r. uczniowie z  klas I- III SP a, I- II SP ZT, III a Gim. ZT i III Gim. ZT w ramach projektu edukacyjnego „Zwierzęta czują- pomoc czworonogom w przetrwaniu zimnych dni” wybrali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu, aby przekazać zebraną karmę i akcesoria dla psów i kotów.

 

Więcej…

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie po kierunkiem nauczycieli: Alicji Solińskiej, Moniki Kołdziejczak, Katarzyny Wnorowskiej-Pietrzak, Katarzyny Brewczak, Aleksandry Orysiak  przygotowali przedstawienie  pt. „Czerwony Kapturek”.

Więcej…

Otrzęsiny w grupach opiekuńczo-wychowawczych

Dnia 24.10.2013r. odbyły się w grupach opiekuńczo-wychowawczych tradycyjne „otrzęsiny”.
Dla dwunastu nowo przyjętych wychowanków przygotowano do pokonania pięć zabawowych konkurencji m.in.: wyławianie jabłek z wody, bieganie w workach, narysowanie autoportretu.
Pani kierownik Beata Hrycyna po zaliczeniu przeszkód pasowała kandydatów na pełnoprawnych wychowanków grup opiekuńczo-wychowawczych. Otrzęsiny zakończono wspólną zabawą taneczną.

Joanna Strzałkowska

Dzień Edukacji Narodowej 2013 r.

W dniu 11.10.2013 r. w budynku przy ul. Moniuszki odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W trakcie uroczystości odbyło się wręczenie dyplomów dla absolwentów oraz ślubowanie klasy I Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Czytaj więcej...

Sprzątanie Świata 2013

W dniu 20.09.2013r. wychowankowie i nauczyciele naszego ośrodka uczestniczyli w akcji ,,Sprzątanie Świata”. Akcja prowadzona jest po raz 20 na terenie całego kraju, tym razem pod hasłem „Odkrywamy Czystą Polskę”.

Czytaj więcej...

Projekt edukacyjny „Poznać, pokochać las”

W okresie od listopada 2012 do czerwca 2013 uczniowie, nauczyciele i pracownicy Nadleśnictwa Zaporowo wykonali szereg prac porządkowych i budowlanych , które pozwoliły odmienić otoczenie przy budynku szkoły przy ul. Rzemieślniczej 4.

Czytaj więcej...

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Rok szkolny inaugurowaliśmy w salce gimnastycznej od wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego. Pani Mariola Wiśniewska w imieniu Samorządu Uczniowskiego powitała zaproszonych gości, rodziców i uczniów oraz Dyrekcję i Radę Pedagogiczną Ośrodka.

Czytaj więcej...