Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Fotorelacja z rozpoczęcia roku szkolnego w galerii.

Uroczyste otwarcie Sali Doświadczania Świata

W dniu 25 czerwca 2014r. nastąpiło w naszym Ośrodku otwarcie Sali Doświadczania Świata. Na uroczystość przybył Starosta Braniewski pan Krzysztof Kowalski, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu – pani Agnieszka Brewczak, dyrektorzy szkół i placówek opiekuńczo – wychowawczych z terenu Powiatu Braniewskiego oraz rodzice.

Czytaj więcej...

Konkurs fotograficzny "Wspomnienia ze szkolnych wycieczek"

W kwietniu 2014r. ogłoszono w naszym Ośrodku konkurs fotograficzny pt.: "Wspomnienia ze szkolnych wycieczek", który został rozstrzygnięty 17 czerwca 2014r.

Czytaj więcej...

Teatrzyk „SUPEŁEK” w Kwidzynie

Teatrzyk „SUPEŁEK” w dniach 14-15 maja 2014r. brał udział w XXI Forum Teatralnym Placówek Kształcenia Specjalnego w Kwidzynie. W przeglądzie brało udział 19 grup teatralnych z terenu województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Czytaj więcej...

Konkurs ogrodniczy "Warzywa i owoce, dodają nam mocy”

W dniu 11 czerwca 2014 r. w naszym Ośrodku odbył się ,,smakowity” konkurs ogrodniczy pod hasłem "Warzywa i owoce, dodają nam mocy”.
W konkursie wzięli udział uczniowie z klas PdP oraz uczniowie gimnazjum ZT. Najwięcej atrakcji dostarczyły uczniom konkurencje polegające na rozpoznawaniu warzyw i owoców po zapachu czy smaku z zawiązanymi oczami, a także zabawy w rozróżnianie różnych soków. Były także zagadki i quizy związane z tą tematyką.
Spośród wielu celów tego konkursu, najistotniejszym było zachęcenie uczniów naszej szkoły do spożywania
owoców ,warzyw. Organizatorzy konkursu: K. Wierzbicka-Bieniuk, A. Martyńska, M. Sieniawska.

Krystyna Wierzbicka-Bieniuk

 

Zobacz zdjęcia...