Aktualności

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Więcej…

Informacja dla rodziców z dnia 06.08.2015 r.

SOSW w Braniewie informuje, że w zakładce dokumenty znajdą Państwo "Zestaw podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych obowiązujący w roku szkolnym 2015/2016".

Zapraszamy do składania nowych ofert

Dotyczy:   Przygotowania, dostawy i wydawania posiłków dla wychowanków SOSW w Braniewie w trybie rozeznania rynku  na podstawie  postanowień regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości szacunkowej nieprzekraczającej równowartości kwoty 30000 euro   ( uchwała Zarządu Powiatu Braniewskiego  z dnia 16.04.2014r. Nr 397/14 ).

 

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015-fotorelacja

Życzymy, aby nadchodzące wakacje były pogodne, ciekawe, radosne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Do zobaczenia po wakacjach!

 

 

zobacz  zdjęcia w zakładce "Galeria"

 

W XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym mamy IV miejsce

Dnia 16 czerwca br. w Warmińsko -Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie  odbyło się uroczyste wręczenie nagród w  XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

 

Czytaj więcej...

Jesteśmy Mistrzem Polski w Piłce Nożnej Plażowej

W dniach 12-13.06.2015 r. w Strzelcach Krajeńskich odbywały się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej  Plażowej. W zawodach tych startowali zawodnicy naszego Ośrodka.

Czytaj więcej...