5 grudnia 2019 w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu odbyła się konferencja, podczas której został podsumowany konkurs fotograficzny na temat „Chwile ulotne z kalendarza przyrody polskiej”. Udział w konkursie wzięło 9 uczniów pod kierunkiem nauczycieli Marzeny Sieniawskiej i Renaty Szeniawskiej oraz 3 nauczycieli z naszego Ośrodka. Zdjęcia zgłoszone do konkursu były piękne i ciekawe.

Laureatką 1 miejsca w kategorii Szkoła Branżowa została uczennica klasy Ia Alicja Morawska, w kategorii Szkoły Przysposabiającej do Pracy wyróżnienie otrzymała Sabina Jarmakowska uczennica klasy III. Nasze uczennice w nagrodę otrzymały lornetki, żeby wnikliwiej obserwować otaczający nas świat. Udział naszych uczniów w konkursie to fragment realizacji projektu o zdobycie certyfikatu „Szkoła przyjazna środowisku”.

I miejsce - tajemnicza droga

Wyróżnienie - Kasztan