Aktualności

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Więcej…

30 lat od wyborów 4 czerwca 1989 roku

W dniu 10 czerwca reprezentanci klas VII , VIII SP i I SB naszego Ośrodka, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie uczestniczyli w ciekawym wykładzie pt. „4 czerwca 1989 – Wybory kontraktowe”. 

 

Czytaj więcej...

II Ośrodkowy Dzień Sportu w Czosnowie

W dniu 06.06.2019  odbył się II  Ośrodkowy Dzień  Sportu zorganizowany przez nasza placówkę w  Gospodarstwie   Agroturystycznym „Ranczo w dolinie” w Czosnowie.

 

Czytaj więcej...

Nasza placówka z kolejnym dyplomem

Uczniowie branżowej szkoły wzięli udział w przedsięwzięciu, nauki młodszych kolegów, zdrowych nawyków żywieniowych i nauki samodzielnego przygotowywania posiłków.

W ramach swoich działań wzięli udział w projekcie” Gotuj się na zmiany”. Starsi uczniowie edukowali młodszych z różnych klas szkoły podstawowej.

Największą radość z nauki zdrowego odżywiania i wspólnej konsumpcji mieli uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej. Pełne brzuszki i radość  jaką dzielili się opowiadając swoim kolegom  o twórczo spędzonym czasie, świadczą o randze jaką niosło wspólne gotowanie.

Nasze działania zamierzamy wdrażać w następnym roku szkolnym.

 

zobacz  zdjęcia

Monika Kowiako

Konkurs kulinarny „Zdrowe desery” - warsztaty z rodzicami

Dnia 4 czerwca 2019r. odbył się konkurs kulinarny „ Zdrowe desery”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie kl. I, II, III pdp oraz ich rodzice. Spotkanie przebiegało w formie warsztatów.

Czytaj więcej...

Znamy już laureatów IX Powiatowego Konkursu Plastycznego

W tym roku tematem  przewodnim konkursu był „Świat dzieci – dzieci świata”.

 

Czytaj więcej...