Aktualności

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Więcej…

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Rodzina w poezji” 2019

Dnia 27.05.2019 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Braniewie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „ Rodzina w poezji”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie SOSW nr 1   w Elblągu oraz  SOSW w Braniewie.

Czytaj więcej...

4 Rajd Pieszy „Po Nizinie Braniewskiej”

Jedną z form aktywności w naszym Ośrodku  jest  uprawianie turystyki poprzez  wędrówki, rajdy   piesze poznając  jednocześnie miejsce zamieszkania i okolice.

 

Czytaj więcej...

Spotkanie z okazji ,,Dnia Matki”- podsumowanie projektu edukacyjnego ,,W bajecznym świecie książek”

Dnia 24 maja uczniowie klas I-III gościli swoje mamy. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały  montaż słowno-muzyczny.

 

Czytaj więcej...

Dzień Matki 2019

24 maja 2019 r. uczniowie klasy III a Gim. ZT pod kierunkiem Pani Moniki Kołodziejczak przygotowali słodki poczęstunek dla swoich mam z okazji Ich Święta.

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Elbląga

22 maja 2019 r. uczniowie klasy I, II, III pdp uczestniczyli w wycieczce do Elbląga. Nasz pobyt w mieście rozpoczął się od spotkania z uczniami SOSW nr 1. Wspólnie z naszymi koleżankami i kolegami pojechaliśmy tramwajem na Starówkę.

Czytaj więcej...