Aktualności

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Więcej…

Wielkanoc z wieloma tradycjami kulinarnymi

Wielkanoc wiąże się z wieloma tradycjami kulinarnymi. Właśnie tym tradycjom i przygotowaniu wielkanocnych smakołyków poświęcony był konkurs potraw, który odbył się w dniu 08.04.2014 w naszym Ośrodku.

Czytaj więcej...

VI Ośrodkowy Konkurs Karaoke „Zostań Gwiazdą Polskiej Muzyki”.

Konkurs Karaoke już na stałe wpisał się do Ośrodkowych imprez.
W dniu 27 marca 2014 roku, o godzinie 16:00 na świetlicy II gr. opiekuńczo – wychowawczej, odbył się już VI Ośrodkowy Konkurs Karaoke „Zostań Gwiazdą Polskiej Muzyki”.

Czytaj więcej...

Projekt ekologiczny "Jesteśmy przyjaciółmi przyrody"

Konkursem na ekologiczną Marzannę zorganizowanym w ramach XXIII Rajdu Pieszego ,,Marsz po zdrowie"- powitanie wiosny rozpoczęliśmy realizację projektu ekologicznego ,,Jesteśmy przyjaciółmi przyrody".
W ramach projektu podejmiemy działania , których celem będzie kształtowanie u uczniów postaw proekologicznych.
Będą to konkursy ekologiczne, konkurs recytatorski, konkurs plastyczny, piknik integracyjny, uczniowie wezmą udział w akcji organizowanej w ramach,, Wiosennych działań na Warmii i Mazurach", zajmiemy się pielęgnacją terenu wokół ośrodka oraz planujemy zorganizowanie uczniom wycieczki do muzeum przyrody w Olsztynie. Fotorelacje z imprez będziemy zamieszczać na naszej stronie.

 

Marzena Bazydło, Marzenna Boryczka

"Reklama dzieciom 2013"

JESTEŚMY BENEFICJENTAMI 21.EDYCJI AKCJI CHARYTATYWNEJ
„REKLAMA DZIECIOM 2013” dzięki czemu pozyskaliśmy fundusze na doposażenie sali doświadczania świata!!!

XXIII Rajd Pieszy "Marsz po zdrowie" – wyniki

W wiosennej scenerii żegnano tegoroczną zimę i witano wiosnę 2014 podczas XXIII Rajdu Pieszego „Marsz po Zdrowie” – powitanie wiosny. Z różnych miejsc miasta i w dwóch kolumnach turystycznych ponad 400 dzieci i młodzieży z Braniewa, Fromborka przemaszerowało przez Braniewo kierując się do wspólnego celu – ekologicznego spalenia Marzann. Na czele kolumny maszerowali jeźdźcy na udekorowanych wiosennie koniach z „Hipoterapii Kopytko” i Stajni „Izabelka”. Tam odbyło się zakończenie rajdu. Wręczono nagrody w konkursach na okrzyk, rymowankę o wiośnie o tematyce wiosennej i na najładniejszą kukłę Marzanny.

Czytaj więcej...