Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Tydzień z magią Harryego Pottera

W ostatnim tygodniu listopada nasza świetlica szkolna przeniosła się w inny wymiar- wymiar  magii i czarów.

W ramach Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół ,, Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi’’  wychowawczynie świetlicy zorganizowały ,,Tydzień z Harrym Potterem”.

W  czasie trwania zajęć dzieci wykonały piękne czapki książkowego i filmowego bohatera oraz magiczne różdżki, które cechowała wielka staranność wykonania i pomysłowość.  Swoją obecnością zaszczycił nas  sam Harry Potter, który dodał  zajęciom jaszcze bardziej baśniowej  i magicznej  atmosfery.

Nasza zabawa była także przedwstępem do zbliżających się andrzejek, nie zabrakło w niej wiec tradycyjnych wróżb i tanecznej zabawy.

Wspólnie spędzony czas  upłynął nam w niezwykłej atmosferze, pełnej wrażeń i fantazji .

K. Wierzbicka-Bieniuk, I. Korwat