Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Dzień Pluszowego Misia 2018

W ostatnim tygodniu listopada w szkole odbył się Dzień Pluszowego Misia. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas I-II-III szkoły podstawowej wraz z rodzicami.

Uczniowie przynieśli tego dnia  ulubione pluszowe misie, które towarzyszyły im w zabawie. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji na temat historii tego dnia ,następnie  uczniowie  z pomocą rodziców wykonali misiowe  opaski na głowę. Wszyscy z uwagą słuchali ulubionych wierszy  J. Brzechwy i J. Tuwima czytanych przez nauczycieli oraz rodziców, oglądali zamieszczone na wystawce książki poświęcone misiom.  Konkursy przeplatano  pląsami i  piosenkami, rodzice podziwiali  prace plastyczne wykonane przez ich pociechy.

Zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Imprezę przygotowały i prowadziły Marzenna Boryczka oraz Aleksandra Martyńska.

Dzień Pluszowego Misia zainaugurował projekt  realizowany z uczniami klas I-II-III szkoły podstawowej.

Projekt edukacyjny nosi tytuł ,, W bajecznym świecie książek" i ma na celu rozbudzenie zainteresowań czytelniczych u dzieci.

Marzenna Boryczka