FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej- ,,Kubuś Puchatek i nasza księgarnia"

16 stycznia to dzień, w którym uczniowie klas I-II-III szkoły podstawowej zrealizowali kolejne zadanie zaplanowane w projekcie edukacyjnym ,,W bajecznym świecie książek".

W ten piękny zimowy dzień odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną -czytelnię dla dzieci, gdzie czekała  już na nas przemiła p. Małgorzata Mackiewicz. Spotkanie przebiegało pod hasłem ,,Kubuś Puchatek i nasza księgarnia". Uczniowie z uwagą wysłuchali i oglądali plansze prezentujące bohaterów książki o Puchatku.

Poprawnie odgadywali zagadki z nimi związane. Wysłuchali krótkiej opowieści o przygodach Kubusia , próbowali swoich sił w demonstrowaniu mruczanek oraz rozwiązali kubusiowy quiz. Każdy uczeń pokolorował postać Kubusia Puchatka.  Zajęcia przeplatano zabawami ruchowymi. Dzieci pracowały bardzo aktywnie, było dużo wrażeń i emocji.

Marzenna Boryczka