W ramach kampanii Fundacji Dbam o Mój Zasięg” Idą święta nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj” uczniowie ze szkoły branżowej wraz z koordynatorkami Panią Moniką Kowiako i Panią Sylwia Gniadek własnoręcznie wypisali z serca płynące życzenia dzieląc się dobrym słowem i słodkościami z pracownikami i pensjonariuszami Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Braniewie oraz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczo Psychiatryczno– Geriatrycznego.

Radość z dzielenia się dobrem podczas rozdawania kartek okazała się bezcenna. Wypisanie własnoręcznie kartki świątecznej to o wiele więcej niż telefoniczne życzenia warto o tym pamiętać, bo zawsze znajdzie się w naszym otoczeniu ktoś , kto czeka z utęsknieniem na to dobre słowo.

Monika Kowiako

kartka 1kartka 2kartka 3kartka 4kartka 5kartka 6kartka 7kartka 8kartka 9kartka 10kartka 11kartka 12kartka 13