Aktualności

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Więcej…

Wielkanocny kiermasz

W niedzielę 14 kwietnia  2019 r. wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w świątecznym kiermaszu rękodzieła.

 

 

Do kupienia były różnorodne wypieki: ciasteczka, baranki, zające, mazurki, swojskie chlebki, jak również tradycyjne ozdoby wielkanocne . Wykonanie prac zajęło wolontariuszom wiele czasu, ale efekt był imponujący. Wszystkie sprzedawane rzeczy cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony kupujących.

 

Stoiska cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców Braniewa, a charytatywny charakter kiermaszu zachęcał do zakupów i wsparcia działań wolontariuszy.

 

Kolejne małe dzieło Szkolnego Wolontariatu zostało wypełnione.

 

 Dochód ze sprzedaży przygotowanych artykułów świątecznych, zostanie  przeznaczony na świąteczne  paczki dla uczniów  naszego Ośrodka,   znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

 

Udział w kiermaszu -to był szlachetny cel. Wszystkim, którzy otworzyli swoje serca dla innych i zaangażowali się w pomoc, dziękujemy!

 

zobacz  zdjęcia

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu.