FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Sukcesy naszych tenisistów stołowych Lidzbark 2019

Na X Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego w Lidzbarku Warmińskim nasz Ośrodek reprezentowali: Daniel Lisowski, Tomasz Właszyn, Piotr Kajtaniak, Grzegorz Kondratowicz oraz Kamil Kwiatkowski.

Poziom tegorocznego turnieju był wyjątkowo wysoki. Uczniowie nasi na tych zawodach spisali się bardzo dobrze. W licznej stawce zawodników II miejsce zajął Piotr Kajtaniak, który przegrał tylko jeden pojedynek w samym finale. III miejsce zdobył Kamil Kwiatkowski, który również na 7 rozegranych spotkań poniósł tylko jedną porażkę.

Pozostali zawodnicy spisali się również znakomicie, zajmując miejsca w czołówce turnieju. Nasi chłopcy przywieźli z zawodów dwa piękne puchary, nagrody rzeczowe, dużą porcję wrażeń i doświadczeń sportowych oraz wspaniałe przeżycia.

zobacz  zdjęcia na facebooku

Stanisław Łukaszewicz