FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

Jak co roku delegacja naszego Ośrodka uczestniczyła w patriotycznych obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Msza święta, rozpoczynająca uroczystości, odprawiona została w braniewskiej bazylice w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, kompanii honorowej 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej i orkiestry strażackiej z Zielonej Pasłęckiej. Następnie delegacje oraz mieszkańcy powiatu braniewskiego udali się na Rondo gen. W. Andersa i Skwer Sybiraków aby złożyć wieńce i kwiaty.

W imieniu placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Braniewie wiązanki kwiatów złożyła delegacja naszego Ośrodka, w składzie: Pani Dyrektor Dorota Wiśniewska oraz nauczyciele Pani Kamila Wojtas i Pani Marzena Bazydło.

Dalsza część uroczystości odbyła się w Braniewskim Centrum Kultury, podczas której wyróżniono zasłużonych mieszkańców oraz wysłuchano koncertu patriotycznego.

Marzena Bazydło.