FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Apel 3 Majowy

W piątek 10 maja w naszym Ośrodku  odbył się uroczysty apel  z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie, pracownicy oraz rodzice   przybyli na tą uroczystość, aby uczcić tak ważne dla nas wydarzenie.

Uczniowie klas I-III, VI, IV-V  pod kierunkiem Pani Renaty  Szeniawskiej, Aleksandry Opalanko i Kami li Wojtas zaprezentowali program artystyczny, w którym dzieci  przedstawiły - słowem, gestem i piosenką – cenną lekcję historii o Polsce i symbolach  narodowych . Uczniowie mieli okazję popisać się swoim kunsztem recytatorskim, muzycznym oraz aktorskim.

Nasi aktorzy bardzo trafnie przedstawili genezę Konstytucji 3 Maja, która odegrała ogromną rolę w historii naszej Ojczyzny. Przedstawiona przez nich żywa lekcja historii miała na celu przybliżyć tamte wzniosłe wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej w Europie a drugiej na świecie konstytucji. W ten sposób uczniowie wzbogacili wiedzę historyczną swoich  kolegów i koleżanek o tym patriotycznym wydarzeniu.

Aleksandra  Opalanko