Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Spotkanie z okazji ,,Dnia Matki”- podsumowanie projektu edukacyjnego ,,W bajecznym świecie książek”

Dnia 24 maja uczniowie klas I-III gościli swoje mamy. Na początku spotkania dzieci zaprezentowały  montaż słowno-muzyczny.

Były wiersze, piosenki, piękne życzenia , każde dziecko wręczyło mamusi kwiatek oraz  własnoręcznie wykonaną kartkę. Mamy nie kryły wzruszenia i radości. Następnie  wspólnie oglądano  prezentację multimedialną  będącą podsumowaniem  projektu edukacyjnego ,,W bajecznym świecie książek” realizowanego przez  dzieci w ostatnim półroczu.

Marzenna Boryczka