UWAGA RODZICE, jeżeli Wasze dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym czy głębokim - ZGŁOŚCIE SIĘ DO NAS.
Zapraszamy również dzieci i młodzież ze spektrum autyzmu-również w normie intelektualnej.

Na Wasze dziecko czeka zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Każde dziecko w naszej szkole jest objęte szczególną opieką wielu specjalistów. Każdy uczeń ma możliwość odnoszenia sukcesów, odkrywania swoich możliwości i umiejętności. Nasza działalność dydaktyczna i opiekuńczo-wychowawcza realizowana jest w czasie szkolnych zajęciach edukacyjnych, rewalidacyjnych, pozalekcyjnych oraz w grupach opiekuńczo-wychowawczych (Internat).
Prowadzimy nauczanie:
Dla dzieci z lekką niepełnosprawnością intelektualną:
• Szkoła Podstawowa dla dzieci z lekką niepełnosprawnością intelektualną
• Branżowa Szkoła I stopnia
• Klasy dla dzieci z autyzmem
Dla dzieci z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną:
• Szkoła Podstawowa dla dzieci z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną
• Szkoła Przysposabiająca do Pracy
• Klasy dla dzieci z autyzmem
Dla dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną:
• Zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze
Prowadzimy również zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu głębokim.