Aktualności

Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

                                                                        Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

„Mamo, tato baw się z nami” 2019

W dniu 31 maja 2019 roku odbył się piknik integracyjny w ramach obchodów dni rodziny - „Mamo, tato Baw się z nami!. W tym roku impreza odbywała się pod hasłem „Dzieci świata”.

 

 

Wraz z naszymi uczniami licznie przybyli również rodzice i rodzeństwo naszych wychowanków, laureaci konkursu plastycznego „Świat dzieci – dzieci świata”, a także grupa niepełnosprawnych dorosłych z WTZ „Caritas” Frombork i PDPS Braniewo.  Piknik uświetnili swoją obecnością Starosta Braniewski pan Karol Motyka, a także Członek Zarządu Powiatu  pan Krzysztof Kowalski.

 

Uroczystego otwarcia imprezy dokonała pani dyrektor SOSW pani Dorota Wiśniewska. Jak co roku  pani dyrektor wręczyła statuetkę Rodzica Roku. W tym roku ten zaszczytny tytuł trafił do rąk pani Moniki Oleszczuk. Piękną statuetkę oraz kosz z kwiatami ufundował pan Krzysztof Kowalski. Podczas przygotowanych przez nauczycieli konkurencji dzieci miały okazję bawić się tak jak ich rówieśnicy z różnych zakątków świata.

 

Każdy uczestnik pikniku otrzymał nagrodę z rąk pani dyrektor  Doroty Wiśniewskiej. Tradycyjnie ostatnim punktem pikniku było wspólne grillowanie.

Pogoda i humory  dopisały uczestnikom festynu. Cała impreza przebiegła w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Tak wiele atrakcji zawdzięczamy wsparciu Starostwa Powiatowego, a także pani dyrektor Dorocie Wiśniewskiej.

 

Zapraszamy w przyszłym roku, a jak się bawiliśmy można obejrzeć  w galerii zdjęć.

 

zobacz  zdjęcia

Halina Frączek