Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Konkurs kulinarny „Zdrowe desery” - warsztaty z rodzicami

Dnia 4 czerwca 2019r. odbył się konkurs kulinarny „ Zdrowe desery”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie kl. I, II, III pdp oraz ich rodzice. Spotkanie przebiegało w formie warsztatów.

Uczestnicy konkursu chętnie wskazywali na ilustracjach i nazywali produkty, z których można zrobić zdrowe desery oraz wysłuchali pogadanki pani pielęgniarki  na temat „Wpływ żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie człowieka”.  Następnie przystąpili do przygotowywania deserów.  Początkowo praca miała przebiegać w dwóch zespołach ( kl. I  pdp z rodzicami-  sernik na zimno z owocami,  kl. II, III pdp   i ich rodzice kolorowe koreczki owocowe).

Podczas pracy wszyscy uczestnicy tak się zintegrowali, że wspólnie wykonali oba desery. W związku z tym ogłoszono, że nagrodą dla uczniów będzie wycieczka do Fromborka.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a przygotowane przez uczniów i rodziców zdrowe desery wszystkim bardzo smakowały.

Organizatorki: Dorota Badowska, Anna Drozdowska