FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Konkurs kulinarny „Zdrowe desery” - warsztaty z rodzicami

Dnia 4 czerwca 2019r. odbył się konkurs kulinarny „ Zdrowe desery”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie kl. I, II, III pdp oraz ich rodzice. Spotkanie przebiegało w formie warsztatów.

Uczestnicy konkursu chętnie wskazywali na ilustracjach i nazywali produkty, z których można zrobić zdrowe desery oraz wysłuchali pogadanki pani pielęgniarki  na temat „Wpływ żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie człowieka”.  Następnie przystąpili do przygotowywania deserów.  Początkowo praca miała przebiegać w dwóch zespołach ( kl. I  pdp z rodzicami-  sernik na zimno z owocami,  kl. II, III pdp   i ich rodzice kolorowe koreczki owocowe).

Podczas pracy wszyscy uczestnicy tak się zintegrowali, że wspólnie wykonali oba desery. W związku z tym ogłoszono, że nagrodą dla uczniów będzie wycieczka do Fromborka.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a przygotowane przez uczniów i rodziców zdrowe desery wszystkim bardzo smakowały.

Organizatorki: Dorota Badowska, Anna Drozdowska