Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Nasza placówka z kolejnym dyplomem

Uczniowie branżowej szkoły wzięli udział w przedsięwzięciu, nauki młodszych kolegów, zdrowych nawyków żywieniowych i nauki samodzielnego przygotowywania posiłków.

W ramach swoich działań wzięli udział w projekcie” Gotuj się na zmiany”. Starsi uczniowie edukowali młodszych z różnych klas szkoły podstawowej.

Największą radość z nauki zdrowego odżywiania i wspólnej konsumpcji mieli uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej. Pełne brzuszki i radość  jaką dzielili się opowiadając swoim kolegom  o twórczo spędzonym czasie, świadczą o randze jaką niosło wspólne gotowanie.

Nasze działania zamierzamy wdrażać w następnym roku szkolnym.

Monika Kowiako