FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Nasza placówka z kolejnym dyplomem

Uczniowie branżowej szkoły wzięli udział w przedsięwzięciu, nauki młodszych kolegów, zdrowych nawyków żywieniowych i nauki samodzielnego przygotowywania posiłków.

W ramach swoich działań wzięli udział w projekcie” Gotuj się na zmiany”. Starsi uczniowie edukowali młodszych z różnych klas szkoły podstawowej.

Największą radość z nauki zdrowego odżywiania i wspólnej konsumpcji mieli uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej. Pełne brzuszki i radość  jaką dzielili się opowiadając swoim kolegom  o twórczo spędzonym czasie, świadczą o randze jaką niosło wspólne gotowanie.

Nasze działania zamierzamy wdrażać w następnym roku szkolnym.

Monika Kowiako