Aktualności

Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

                                                                        Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

II Ośrodkowy Dzień Sportu w Czosnowie

W dniu 06.06.2019  odbył się II  Ośrodkowy Dzień  Sportu zorganizowany przez nasza placówkę w  Gospodarstwie   Agroturystycznym „Ranczo w dolinie” w Czosnowie.

 

 

Celem  imprezy były :promowanie aktywności  fizycznej wśród dzieci  i młodzieży, integracja uczniów z różnych klas, zapoznanie z nietypowymi formami sportu rekreacyjnego, promowanie zasad fair play.

Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia  swoich umiejętności w różnych konkurencjach sportowych jak np: bieg, rzuty balonami wodnymi, rzuty do różnych celów oraz  jeździe konnej.

 Po konkurencjach uczestnicy  imprezy udali się na piknik z turystycznym poczęstunkiem ufundowanym przez dyrekcję Ośrodka. W dalszym ciągu kontynuowane były gry i zabawy na świeżym powietrzu. Rozegrano również turniej gry w BOULLE- uczniowie kontra nauczyciele. Tym razem górą byli uczniowie.

 

Na  Dzień  Sportu przybyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego:  Przewodniczący  Rady Powiatu Łukasz Korneluk oraz Członek Zarządu Krzysztof Kowalski.

Imprezę   uwieńczono  rozdaniem medali i statuetek ufundowanych przez  Starostwo  Powiatowe w Braniewie.

 

Serdecznie dziękujemy dyrekcji Ośrodka za wsparcie w postaci turystycznego poczęstunku i transportu uczestników do Czosnowa.

 

Podziękowanie  za zabezpieczenie medyczne imprezy :Usługi Ratownictwa Medycznego Rafał Pietrzak.

Podziękowanie Pani Katarzynie Wnorowskiej - Pietrzak za udostępnienie  miejsca w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ranczo w dolinie” oraz organizatorom: Aleksandrze Orysiak ,Aleksandrze Martyńskiej, Joannie Strzałkowskiej, Agnieszce Grelewicz, Katarzynie  Wnorowskiej -Pietrzak.

 

zobacz  zdjęcia

Joanna  Strzałkowska