FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

30 lat od wyborów 4 czerwca 1989 roku

W dniu 10 czerwca reprezentanci klas VII , VIII SP i I SB naszego Ośrodka, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie uczestniczyli w ciekawym wykładzie pt. „4 czerwca 1989 – Wybory kontraktowe”.

Z historią wyborów zapoznał nas pan  Arkadiusz Kazański z Oddziału IPN w Gdańsku. Wykładowca rozpoczął słowami „4 czerwca 1989 roku odbyły się w Polsce pierwsze częściowo wolne wybory do Sejmu i całkowicie wolne do Senatu po II wojnie światowej, które  zapoczątkowały upadek komunizmu w Polsce. W tym roku przypada 30. rocznica tamtych wydarzeń”.

Marzena Bazydło