6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie, i każde dziecko prezent dostanie!

6 grudnia to jeden z najsympatyczniejszych dni w całym roku - w tym dniu do wszystkich dzieci jak i dorosłych przychodzi Święty Mikołaj.

Tak było między innymi w naszym Ośrodku. Wolontariusze Szkolnego Koła „Dar serca” Paulina, Patrycja i Kewin wcieliły się w rolę Świętego Mikołaja, odwiedziły dziś najmłodszych uczniów naszej szkoły, obdarowując ich słodyczami. Przybycie Świętego Mikołaja wywołało wśród dzieci wielkie poruszenie, radość i wiele uśmiechu na twarzach. Uwieńczeniem tego świątecznego dnia był słodki poczęstunek. Dziękujemy wolontariuszom i ofiarodawcom, dzięki którym mogliśmy sprawić radość wielu dzieciom. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć z Mikołajem, które przedstawiamy w galerii.

Koordynatorzy szkolnego Koła Wolontariatu
Agnieszka Markowska
Barbara Wolak

mikolajki3 1mikolajki3 2mikolajki3 2mikolajki3 3mikolajki3 3mikolajki3 4mikolajki3 4mikolajki3 5mikolajki3 5mikolajki3 6