FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Wycieczka do Stegny 2019

Dnia 12  czerwca 2019 r. uczniowie klas I, II, III  pdp  uczestniczyli w wycieczce do Stegny. Wyruszyliśmy wcześnie rano autobusem do Elbląga. Wysoka temperatura na dworze zachęciła nas do pójścia na lody.

Następnie udaliśmy się do Stegny. Tam  spacerkiem powędrowaliśmy  nad morze.  W   drodze nad Bałtyk wspominaliśmy  wcześniejsze pobyty w tej pięknej, nadmorskiej miejscowości.  Po przybyciu nad morze korzystaliśmy  z  piaszczystej plaży, spacerowaliśmy brzegiem Bałtyku  i  tworzyliśmy  różne budowle z piasku . Po obiedzie zwiedzaliśmy nadmorską miejscowość. Pomimo wielkiego upału dobre humory nie opuszczały uczestników wycieczki.

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy i czas było i wracać do domu.  Wieczorem zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Braniewa.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska