FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

„Bądźmy poszukiwaczami autorytetu"”

W  bieżącym  roku  szkolnym  Specjalny  Ośrodek  Szkolno - Wychowawczy  brał  udział  w  ogólnopolskiej  kampanii profilaktyczno-edukacyjnej  „BĄDŹMY POSZUKIWACZAMI AUTORYTETU”.

Celem  kampanii było:

• Nauczenie  młodzieży  odróżniania autorytetu  od celebryty i zachęcanie  jej  do przestrzegania prawa.
  • Podniesienie  kompetencji i  wiedzy  wśród  nauczycieli  oraz wychowawców w zakresie budowania autorytetu i dobrych relacji z młodzieżą.
  • Zwiększenie  umiejętności rodzicielskich w zakresie  budowania więzi z dzieckiem.

Koordynatorem  akcji  byli:  Maria  Burchart i Robert Cybelius, a poświadczeniem  udziału  zdobyty  przez  szkołę  certyfikat.

Maria Burchart