FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Podsumowanie programu prozdrowotnego „ Zdrowy styl życia”. Wycieczka do Fromborka

Uczniowie kl I, II, III  pdp w roku szkolnym 2018/2019 kontynuowali realizację programu prozdrowotnego „ Zdrowy styl życia”.

Głównym celem programu było propagowanie wśród uczniów aktywnego ruchowo i zdrowego stylu życia. W ramach realizacji programu uczniowie uczestniczyli w spotkaniach  z pielęgniarką, psychologiem i pedagogiem. Przez cały rok szkolny brali udział w konkursie „ Zbieramy kilometry”.

Zwyciężyli uczniowie, którzy wykazali się aktywnością i nazbierali największą ilość kilometrów:

I miejsce: Daniel Szymański, Asia Cieplucha , Michał Zieńczuk, Szymon    Trusewicz

II miejsce:  Mateusz Cylupa , Janek Urbaniak, Marcin Maćkowiak, Robert Jechna

III miejsce: Sabinka Jarmakowska, Danuta Rutka.

Dnia  4.06.2019 przeprowadzono konkurs kulinarny „ Zdrowe desery” połączony z warsztatami dla rodziców, w którym nagrodą był wyjazd do Fromborka.  Rozstrzygnięcie konkursu „ Zbieramy kilometry” i podsumowanie programu nastąpiło podczas pikniku integracyjnego we Fromborku 18.06 2019.

Dorota Badowska,  Anna Drozdowska