FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Rada rodziców

Skład Rady Rodziców

Przewodnicząca – Beata Tuptońska
Wiceprzewodnicząca – Jolanta  Trusewicz
Sekretarz – Sylwia Więcierzewska
Skarbnik – Mariola Błaszczyk

W roku szkolnym 2017/2018 Rada Rodziców prosi o wpłaty na fundusz Rady Rodziców w następujący sposób:

- 25 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się jedno dziecko z rodziny

- 30 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się dwoje dzieci z rodziny

- 35 zł rocznie, gdy w Ośrodku uczy się troje lub więcej dzieci z rodziny

Zarząd Rady Rodziców może wydatkować środki pochodzące ze składek rodzicielskich na następujące cele:

- pomoc materialna dla dzieci z najbiedniejszych rodzin w postaci sfinansowania przyborów szkolnych

- dofinansowania konkursów i imprez o charakterze ogólnoszkolnym, jak Święto Szkoły, finały szkolne imprez sportowych itp.,

- nagrody rzeczowe dla wyróżniających się uczniów w zakresie nauki, działalności artystycznej, sportowej i organizacyjnej,

- sfinansowanie części kosztów reprezentacyjnego zespołu artystycznego i sportowego Ośrodka.

Nr konta: 91831300090031452720000010

Regulamin rady rodziców – plik PDF