FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Zebrania

W dniu 25.09.2017 r. (poniedziałek) odbyły się zebrania wychowawców klas z rodzicami według następującego porządku:

1. Wybory trójek klasowych rodziców
  2. Spotkanie wychowawców klas z rodzicami
  3. Temat szkoły dla rodziców
  4. Sprawy różne

Ad 1. We wszystkich klasach i oddziałach dokonano wyboru trójek klasowych rodziców.

Ad 2. Wychowawcy klas:

- przeprowadzili wybór rodziców do rad klasowych

- zapoznali rodziców z założeniami Programu Wychowawczo-Profilaktycznego, Statutem Ośrodka, Przedmiotowym Systemem Oceniania, Wewnątrzszkolnymi Zasadami Oceniania, wymaganiami edukacyjnymi nauczycieli, rodzajami i formami pomocy psychologiczno-pedagogicznej udzielanej uczniom w Ośrodku, warunkami ubezpieczenia uczniów.

- zapoznali rodziców z podstawą programową kształcenia ogólnego z 2017 r. w klasach I SP, IV SP, VII SP, I BS, SP ZT, I PdP

- zapoznali z harmonogramem przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego w klasie III gimnazjum oraz egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w klasie III ZSZ.

Ad 3. Szkołę dla rodziców na temat: „Jak budować poczucie wartości własnej u dziecka?” przeprowadziły panie B. Wolak i E. Żyłaniec.

Ad 4. Wychowawcy klas omówili plany wychowawczo-profilaktyczne klas, plany pracy grup opiekuńczo – wychowawczych na rok szkolny 2017/2018 oraz inne sprawy istotne z punktu widzenia rodzica i wychowawcy.