W ramach innowacji pedagogicznej ,,Pisanie i otrzymywanie listów oraz kartek pocztowych” uczniowie z klasy III a PdP wraz z wychowawcą Moniką Kołodziejczak przygotowali piękne kartki z życzeniami, które zostały wysłane do zaprzyjaźnionych placówek:

SOSW w Żyrardowie, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mostach, Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach, SOSW dla Dzieci Niesłyszących im. M. Grzegorzewskiej w Radomiu, SOSW im. J. Brzechwy w Bogumiłku i Zespół Szkół nr 16 Białymstoku.

Monika Kołodziejczak

Marcin Bartkowiak Żaneta Niewiadomska Wojtek Kulej2 zdjęcie . Marcin Bartkowiak adresuje kopertę 13 zdjęcie Wiktoria Sadkowska wykonuje kartkękartka 4kartka 5