W dniu 19.05 br. uczniowie szkoły podstawowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie, na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej uczestniczyli w uroczystej lekcji z okazji 75-lecia jej istnienia.
Zajęcia poprowadziły pani Beata Hubczuk i pani Marta Czarnobaj, które oprowadziły nas i opowiedziały o pracy poszczególnych działów biblioteki.

Wychowankowie mieli możliwość obejrzenia wystawy poświęconej historii i funkcjonowaniu biblioteki na przestrzeni ostatnich lat. Skorzystaliśmy również z możliwości zwiedzenia wieży bramnej dawnego Zamku Biskupiego.

Bardzo dziękujemy i życzymy dalszych co najmniej 100 lat nieprzerwanego funkcjonowania.

Marzena Bazydło

lekacja biblioteka 1lekacja biblioteka 2lekacja biblioteka 3lekacja biblioteka 4lekacja biblioteka 5lekacja biblioteka 6lekacja biblioteka 7lekacja biblioteka 8