Piknik Rodzinny jest imprezą, która już mocno wpisała się w tradycję szkoły i jest oczekiwana z niecierpliwością przez dzieci i młodzież oraz ich rodziców. W dniu 03 czerwca bieżącego roku na terenie naszej placówki odbył się piknik rodzinny „MAMO- TATO, BAW SIĘ Z NAMI – Graj w zielone!”. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. A było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne konkurencje adresowane do wszystkich uczestników.

Rodzinne spotkanie rozpoczęło się od powitania przez Panią Dyrektor Dorotę Wiśniewską rodziców, uczniów, nauczycieli oraz przybyłych na imprezę gości: Wicestarostę Pana Krzysztofa Kowalskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Łukasza Korneluka oraz przedstawicieli Straży Leśnej.

W trakcie imprezy wręczono nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Plastycznego. Uczestnicy pikniku mogli podziwiać piękne prace na przygotowanej przez organizatorów wystawie.
Piknik zakończyło wręczenie upominków i poczęstunek przy ognisku. Pogoda, jak zawsze, dopisała, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy. Mamy nadzieję, że za rok „święto rodziny” będzie równie udane.

Halina Frączek