Atrakcyjne kierunki kształcenia w Branżowej Szkole I Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym z siedzibą przy ul. Moniuszki 22E, 14-500 Braniewo:

  • pracownik pomocniczy obsługi hotelowej,
  • pracownik pomocniczy gastronomii.


Nie trzeba martwić się o miejsce praktycznej nauki zawodu u pracodawców, ponieważ wszystkie formalności załatwia szkoła.
Dodatkowo w Szkole Branżowej dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Oligare prowadzone są bezpłatne kursy kwalifikacyjne podnoszące kwalifikacje uczniów zgodnie z zainteresowaniami:

  • kurs kelner barman,
  • kasy fiskalnej,
  • wózki widłowe,
  • studio paznokcia,
  • opiekun osób starszych-kurs umożliwiający zatrudnienie na terenie Unii Europejskiej.


Ponadto dla uczniów III klasy Szkoły Branżowej jest możliwość zrobienia kursu na prawo jazdy.
Przyznajemy stypendia dla najlepszych uczniów!
Nasza szkoła jest najlepsza szkoła w regionie. Mamy najlepszą w regionie bazę do usprawniania ruchowego i rewalidacji dzieci i młodzieży. Oferujemy wsparcie pedagogiczne i psychologiczne dla rodziców i uczniów.
Doświadczona kadra nauczycielska gwarantuje osiągnięcia w konkursach i spartakiadach zawodowych na szczeblu wojewódzkim oraz ogólnopolskim.
Nasi uczniowie zawsze zdają egzaminy zawodowe dzięki nowoczesnym metodom nauczania i bogatej bazie dydaktycznej w placówce.
Osoby spoza Braniewa mają możliwość zamieszkania w internacie.
Zajrzyj na naszą stronę internetową SOSW Braniewo i zobacz ile tu się dzieje, zadzwoń: 55 506 53 00 lub przyjdź. Czekamy na Ciebie w Braniewie ul. Moniuszki 22E. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe warunki rekrutacji dostępne w sekretariacie Szkoły.
WYMAGANE JEST ORZECZENIE O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO.

123a456