Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Braniewie
ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału

w I Ogólnopolskim Konkursie Hotelarskim DIY -Zaprojektuj
w kategoriach „Mój wymarzony apartament” i „Bajkowy hol hotelowy.”

Zgodnie z informacjami MEN z dnia 24.04.2020r, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-do-24-maja  do dnia 24.maja 2020r.  nie spotkamy się w naszym Ośrodku. W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Informujemy również, że egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca 2020. Więcej szczegółowych  informacji będziemy  przekazywali na bieżąco.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za dotychczasową pracę i pomoc. Prosimy o dalsze wsparcie swoich dzieci i współpracę z nami. Życzymy zdrowia!

Dyrektor  Ośrodka

Dorota  Wiśniewska

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Ośrodka, Uczniowie, Rodzice!

Na te Wielkanocne Święta, chociaż tak inne, bez dyngusa, bez marszu z koszyczkiem ze święconką do kościoła, rezurekcyjnej procesji i bez wielkich rodzinnych spotkań  życzymy spokoju i otwartego serca. Życzymy także Wam, aby w tym roku, w te święta wytrwałość
 i nadzieja były szczególnie obecne. Aby troski, smutki i niepokój nie przesłoniły radości świętowania. Niech zmartwychwstały Chrystus przyniesie nam wszystkim odrodzenie duchowe, napełni spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z  ufnością spojrzeć w przyszłość.

Ciepłych, rodzinnych, pełnych miłości Świąt Wielkiej Nocy  życzy

Zespół kierowniczy  Ośrodka: Dorota Wiśniewska, Jarosław Dobrowolski, Beata Hrycyna.

Informujemy, że w związku z podjęciem w całym kraju kroków mających na celu zatrzymanie szerzenie się koronawirusa, Powiatowy Konkurs Recytatorski "Wesołe wierszyki", który miał odbyć się 2-go kwietnia, zostaje przeniesiony na bardziej sprzyjający termin.

Do zobaczenia (mamy nadzieję) wkrótce!

Organizatorki

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, odwołujemy konferencję, która miała się odbyć w ramach Światowego Dnia Autyzmu w dniu 2 kwietnia 2020r. O nowym terminie konferencji poinformujemy Państwa.

Opalanko Aleksandra

Drodzy rodzice!

Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Braniewie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.
w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r.; poz. 493)