Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny MOJE EKOMIASTO został roz-strzygnięty. Głównym celem było budowanie świadomości ekologicznej oraz rozwijanie umiejętno-ści plastycznych uczniów i ich kreatywności w połączeniu z edukacją ekologiczną. Zadaniem uczestników było stworzenie makiety z wykorzystaniem różnorodnych materiałów odpadowych i przyrodniczych.

1. Celem konkursu jest promowanie zdrowego odżywiania oraz wyrabianie poczucia estetyki.
  2. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Ośrodka.

zycenia

W dniu 11 marca br. odbył się ogólnopolski konkurs historyczny pt: „Wojna polsko-bolszewicka w XX w.”. Konkurs został przeprowadzony w formie testu online poprzez platformę edukacyjną. Celem konkursu było upamiętnienie 100 rocznicy bitwy warszawskiej. Z naszego Ośrodka w konkursie wzięło udział dwoje uczniów: Katarzyna Mitura i Paweł Wożniak z klasy III BS. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 30 kwietnia 2021 r. - każda szkoła otrzyma listę imienną wszystkich uczestników wraz z ich punktacją.
Z niecierpliwością oczekujemy na ogłoszenie wyników.

M. Bazydło

Dnia 10.03.2021 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Bezpieczni w sieci " .
Celem konkursu było zwrócenie uwagi a tematykę bezpieczeństwa w sieci . Spośród nadesłanych prac wyłoniono i nagrodzono dziewięć. Przyznano nagrody za I, II i III miejsce oraz 6 wyróżnień.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom
składamy najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, pomyślności,
spełnienia marzeń oraz życzliwości.
Niech radość i uśmiech
towarzyszy Wam każdego dnia,
a uczucia przyjaźni i miłości
dają poczucie spełnienia i satysfakcji
zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym.

Dyrekcja SOSW w Braniewie