Z okazji Dnia Dziecka

wszystkim  dzieciom  życzymy

wielu powodów do uśmiechu i radości.

Samych sukcesów, rozwijania swoich

talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.

Spełnienia wszystkich marzeń,

prawdziwych przyjaciół

i kochającej rodziny.

Dyrekcja, nauczyciele i personel

Ośrodka.

Z uwagi na awarię linii telefonicznej głównego numeru Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego tj: 55 620 83 00 prosimy  wszystkich interesantów o kontakt pod numerem: 55 620 83 01.

Dyrekcja Ośrodka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza do złożenia oferty na:

Przygotowanie, dostawę i wydawanie posiłków dla wychowanków SOSW w Braniewie

Ofertę należy sporządzić w formie pisemnej, w języku polskim oraz przesłać  drogą elektroniczną (  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć osobiście w terminie do dnia. 18.06.2020r. do godz. 10,30 w sekretariacie Ośrodka.

Dokumenty w załączeniu:

3.       Wzór Umowy.

Aktualizacja z dnia 20.05.2020r.

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Proszę o zapoznanie się z aktualnymi informacjami na temat egzaminu:

1.Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie odbędzie się według poniższego harmonogramu:

Aktualizacja z dnia 18.05.2020r.

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Proszę o zapoznanie się z aktualnymi informacjami na temat egzaminu ósmoklasisty:

Zgodnie z informacjami MEN z dnia 24.04.2020r, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-do-24-maja  do dnia 24.maja 2020r.  nie spotkamy się w naszym Ośrodku. W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Informujemy również, że egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony od 16 do 18 czerwca 2020. Więcej szczegółowych  informacji będziemy  przekazywali na bieżąco.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za dotychczasową pracę i pomoc. Prosimy o dalsze wsparcie swoich dzieci i współpracę z nami. Życzymy zdrowia!

Dyrektor  Ośrodka

Dorota  Wiśniewska