Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza do złożenia oferty na:

Drodzy Uczniowie i Rodzice !
Po długiej przerwie wracamy do szkoły. Jeżeli w związku z tym pojawiają się jakieś trudności, problemy, coś Was zastanawia, chcecie o coś zapytać - przypominamy, że do Waszej dyspozycji zostają specjaliści z naszego Ośrodka:

,, Moje zdrowe i kolorowe śniadanie”
W kwietniu odbył się konkurs, którego celem było promowanie zdrowego odżywiania oraz kształtowanie poczucia estetyki. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia swojego zdrowego i kolorowego śniadania.

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny MOJE EKOMIASTO został roz-strzygnięty. Głównym celem było budowanie świadomości ekologicznej oraz rozwijanie umiejętno-ści plastycznych uczniów i ich kreatywności w połączeniu z edukacją ekologiczną. Zadaniem uczestników było stworzenie makiety z wykorzystaniem różnorodnych materiałów odpadowych i przyrodniczych.

1. Celem konkursu jest promowanie zdrowego odżywiania oraz wyrabianie poczucia estetyki.
  2. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów Ośrodka.

zycenia