Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Braniewie

Zaprasza do złożenia oferty na :

"Wykonanie izolacji ściany piwnic w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie ul. Moniuszki 22E"

Z okazji Dnia Dziecka

wszystkim  dzieciom  życzymy

wielu powodów do uśmiechu i radości.

Samych sukcesów, rozwijania swoich

talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.

Spełnienia wszystkich marzeń,

prawdziwych przyjaciół

i kochającej rodziny.

Dyrekcja, nauczyciele i personel

Ośrodka.

Z uwagi na awarię linii telefonicznej głównego numeru Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego tj: 55 620 83 00 prosimy  wszystkich interesantów o kontakt pod numerem: 55 620 83 01.

Dyrekcja Ośrodka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza do złożenia oferty na:

Przygotowanie, dostawę i wydawanie posiłków dla wychowanków SOSW w Braniewie

Ofertę należy sporządzić w formie pisemnej, w języku polskim oraz przesłać  drogą elektroniczną (  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub złożyć osobiście w terminie do dnia. 18.06.2020r. do godz. 10,30 w sekretariacie Ośrodka.

Dokumenty w załączeniu:

3.       Wzór Umowy.

Aktualizacja z dnia 20.05.2020r.

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Proszę o zapoznanie się z aktualnymi informacjami na temat egzaminu:

1.Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie odbędzie się według poniższego harmonogramu:

Aktualizacja z dnia 18.05.2020r.

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Proszę o zapoznanie się z aktualnymi informacjami na temat egzaminu ósmoklasisty: