25 listopada klasy I-II SPa i II SP ZT ponownie spotkały się, aby razem obchodzić andrzejkowy zwyczaj. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy przy muzyce. Podczas spotkania nie zabrakło także zajęć plastycznych i słodkiego poczęstunku.

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa.

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku mijają dokładnie 33 lata od uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych. W tym szczególnym dniu Dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników – tych, których prawa często są łamane.

Uczniowie klasy 1- 2 SP wykonali eksperyment dla cierpliwych i chociaż na efekty trzeba było trochę poczekać, to było warto. Doświadczenie krystalizacja soli zmotywowało nas do prowadzenia obserwacji i wykonania notatek z zachodzących zmian.

25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. To nietypowe święto, które znane jest na całym świecie, stało się kolejną okazją do spotkania klasy I-II SPa i II SP ZT. Uczniowie na zajęciach plastycznych wykonali z papieru i włóczki portrety misiów.

W bieżącym roku szkolnym klasa czwarta i piąta przystąpiła do Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego „Migowy dla dzieci” organizowanego przez panią Jowitę Łechtańską z MiguMig - zabawy z językiem migowym. Został on podzielony jest na cztery moduły, a każdy z nich obejmuje zajęcia z innej dziedziny.