Na 5 czerwca 2020r. zaplanowane było spotkanie i wspólna, rodzinna zabawa                      w trakcie tradycyjnego pikniku integracyjnego " Mamo, Tato- baw się z nami!".

Chciałyśmy spotkać się Państwem i przy kawie- podczas zajęć w Szkole dla Rodziców, porozmawiać o zdrowiu psychicznym…

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny „ Trzymaj formę” został rozstrzygnięty. Głównym celem konkursu było propagowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej zdrowia i zdrowego stylu życia. Jury miało wielki problem z wyłonieniem zwycięzców, dlatego poza ustalonymi miejscami postanowiono wyróżnić wszystkich uczestników.

Wyniki konkursu

W maju bieżącego roku uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia przystąpili do konkursu pt.: „Mój wymarzony apartament”. Prace miały być wykonane techniką dowolną. Wszystkie były piękne i rozbudziły naszą wyobraźnię na spędzenie w takim luksusie chociaż jednego dnia.

W kwietniu odbył się w naszym Ośrodku konkurs plastyczny pt. ,,Jemy zdrowo i  kolorowo”. Organizatorami były Panie: Alicja Solińska i Monika Kołodziejczak. W konkursie wzięli udział uczniowie z zespołów terapeutycznych oraz z klas przysposabiających do pracy.

„Trzymaj formę”

Cele:

-        wskazywanie uczniom sposobów spędzania wolnego czasu,

-        znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia człowieka,

-        propagowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej zdrowia i zdrowego stylu życia,

-        kształtowanie prawidłowych nawyków prozdrowotnych,

-        umożliwianie uczniom wykazania się swymi zdolnościami i umiejętnościami,

-        kształcenie umiejętności wykonywania prac plastycznych z wykorzystaniem różnych technik,

-        rozwijanie wyobraźni i kreatywności,

-        rozbudzanie zamiłowania do twórczości plastycznej

Regulamin konkursu:

Tak wychowanki grupy V upamiętniły Święto 3 Maja, wykonując piękne prace plastyczne.

Grażyna Kisiel