27 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie dla najmłodszych uczniów oraz ich rodziców i całej społeczności szkolnej.
Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności uczniowskiej, wszyscy obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas starszych. Recytowali oni wierszyki oraz śpiewali piosenki.
Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności.

Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie. Aktu pasowania na ucznia kolorowym ołówkiem dokonała Pani dyrektor Dorota Wiśniewska i Pan wicedyrektor Jarosław Dobrowolski. Od tego momentu pierwszoklasiści stali się prawdziwymi uczniami naszej szkoły. Na pamiątkę otrzymali dyplomy oraz prezenty od Dyrekcji Ośrodka. O życzeniach i upominkach pamiętał też Samorząd Uczniowski.
Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wychowawców klas biorących udział w przygotowaniu uroczystości Monikę Kołodziejczak, Agnieszkę Tomczyk i Alicję Solińską.

Monika Kołodziejczak

pasowanie 1pasowanie 1pasowanie 2pasowanie 3pasowanie 4pasowanie 5pasowanie 6pasowanie 7pasowanie 8pasowanie 9pasowanie 10pasowanie 11pasowanie 12pasowanie 13pasowanie 14pasowanie 15pasowanie 16pasowanie 17pasowanie 18pasowanie 19pasowanie 20pasowanie 21pasowanie 22