Dnia 16 grudnia 2022 odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie klas II, III, V i VI zt. sp. oraz ich rodzice. Dzięki zaangażowaniu rodziców nie zabrakło na stole tradycyjnych wigilijnych potraw. Wiele radości dorosłym i dzieciom sprawiła wizyta Mikołaja, który obdarował wszystkich prezentami oraz zachęcił do wspólnego śpiewania kolęd. Na twarzach naszych uczniów widniał uśmiech i zadowolenie. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Bardzo dziękujemy rodzicom naszych uczniów za pomoc w organizacji spotkania. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Eweliny Łesyk, która wykazała się wielkim zaangażowaniem w przygotowanie paczek dla dzieci.
Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska