Święta Bożego Narodzenia, to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Świąteczny nastrój udziela się wszystkim już wcześniej. Naszą wieloletnią tradycją jest organizowanie wigilijnych spotkań z rodzicami i Dyrekcją Ośrodka.

Takie spotkania nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji świątecznych, ale również wzmacniają bliskie relacje i integrują rodziców, uczniów i nauczycieli. 14 grudnia 2023 r. odbyła się nasza klasowa Wigilia. Były życzenia, słuchanie kolęd i wspólne rozmowy. Nie zabrakło również tradycyjnych wigilijnych potraw, za które dziękujemy rodzicom uczniów. Wielką niespodziankę sprawiły dzieciom świąteczne prezenty, za które serdecznie podziękowania kierujemy do pracowników sklepu ”Stokrotka” i osoby prywatnej. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska

wigilia1 1wigilia1 2wigilia1 3wigilia1 4wigilia1 5wigilia1 6wigilia1 7wigilia1 8wigilia1 9wigilia1 10wigilia1 11wigilia1 12wigilia1 13wigilia1 14