Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 537

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Braniewie w dniu 07.09.2019r. brał udział w projekcie społecznym „Festiwal Zdrowia”, który odbywał się na placu przy ul. Katedralnej.

 

Ośrodek przedstawił swoją ofertę edukacyjną, wychowawczą i terapeutyczną. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności. Do dyspozycji Państwa byli specjaliści naszego Ośrodka (fizjoterapeuci, rehabilitanci, kynoterapeuci, hipoterapeuta, specjaliści: do osób z autyzmem  i spektrum autyzmu, ds. wczesnego wspomagania, ds. terapii pedagogicznej, tyfloteraputa, surdoteraputa, biblioterapeuta, logopeda) służąc poradą i wsparciem. Można było bezpośrednio skorzystać z porad naszych terapeutów, rehabilitantów i fizjoterapeutów. Odbyła się również prelekcja nt. terapii ze zwierzętami, gdzie dokładnie omówiono metody terapeutyczne i specyfikę kyno i hipoterapii. Nasze stoisko cieszyło się dużą popularnością. Nauczyciele SOSW z myślą o najmłodszych uczestnikach i ich rodzicach, przygotowali prozdrowotny, słodki poczęstunek i mnóstwo upominków, sprawiając wiele radości dzieciakom.

Cieszymy się, że mogliśmy służyć Państwu pomocą i wsparciem. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej Placówki. Dziękujemy, że byliście z nami!!!