30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Samorząd Szkolny we współpracy ze świetlicą szkolną i wychowawcą grupy opiekuńczo- wychowawczej- p. Joanną Strzałkowską, stanęli na wysokości zadania i zaplanowali obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci słodkiego co nieco.
W tym dniu w szkole powstała foto budka, gdzie można było wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Uczniowie mogli także sprawdzić swoją sprawność fizyczną w licznych konkursach zorganizowanych na świetlicy szkolnej. Wzięli udział w quizie, w którym wykazali się znajomością świata dziewcząt. Na koniec zorganizowano na grupie opiekuńczo- wychowawczej chłopców dyskotekę. Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili.
Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!

Opiekun samorządu
Sylwia Gniadek