W ramach innowacji pedagogicznej ,,Pisanie i otrzymywanie listów oraz kartek pocztowych” uczniowie z klasy Ia PdP i II a Pdp wraz z wychowawcą Moniką Kołodziejczak przygotowali piękne kartki z życzeniami, które zostały wysłane do zaprzyjaźnionych placówek: SOSW w Oświęcimiu, SOSW w Żyrardowie, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu, SOSW im. Ks. J. Twardowskiego w Piławie Górnej, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mostach, Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie, Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Brzezinach, Zespół Szkół w Rybniku, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. W. Kikolskiego w Białymstoku, Zespół Szkół Specjalnych w Żurominie, SOSW dla Dzieci Niesłyszących im. M. Grzegorzewskiej w Radomiu, SOSW im. J. Brzechwy w Bogumiłku i Zespół Szkół nr 16 Białymstoku.

My również otrzymujemy piękne kartki z życzeniami, za które bardzo dziękujemy.

Monika Kołodziejczak