Nasza Placówka wzięła udział w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Zawodowej organizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Chrzanowie. Są to zmagania sprawdzające kompetencje zawodowe min. w zawodzie pracownik pomocniczy obsługi hotelowej- podzielone na trzy etapy.

Uczniowie podczas Spartakiady pracują w parach. Nasi reprezentanci -uczniowie z III klasy BS w składzie Katarzyna Lipka i Patryk Oleszczuk oraz Katarzyna Mitura i Paweł Woźniak przeszli wzorowo I etap. W II etapie Nasi podopieczni wykonywali „ Kreatywne dekoracje wnętrz". Obie pary wykonywały „Świąteczne elementy wstawki dla VIPa” , które wyszły prześlicznie .
Właśnie otrzymaliśmy wyniki II etapu i miło nam poinformować, że do III części Ogólnopolskiej Spartakiady Zawodowej zakwalifikowała się para: Patryk Oleszczuk i Katarzyna Lipka.
Trzymamy kciuki i mocno dopingujemy Naszą parę. Jesteśmy z Was dumni!

Monika Kowiako

spartakiada 1spartakiada 2spartakiada 3spartakiada 4spartakiada 5spartakiada 6spartakiada 7spartakiada 8