Kontynuujemy mleczną przygodę w bibliotece. Tym razem wspólnie wykonaliśmy obraz kota Mleczysława – głównego bohatera kampanii, który poprzez zabawę zachęca uczniów do picia mleka i jedzenia przetworów mlecznych.

Najciekawszą częścią zajęć było jednak przygotowywanie mleczno-owocowych koktajli, które okazały się zarówno smaczne, jak i zdrowe, a wykonanie banalnie proste.

Aleksandra Remiszewska kroi owoceNataniel Opanowicz i Jakub Kwiatkowski podczas zajęćNataniel Opanowicz Jakub Kwiatkowski i Aleksandra Remiszewska podczas wrzucania owoców do blenderaNataniel Opanowicz wyciska sok z pomarańczy z pomocą nauczycielaSzymon Rynkun i Jakub Kwiatkowski podczas przygotowywania koktajluSzymon Rynkun i Nataniel Opanowicz podczas krojenia owocówSzymon Rynkun i Nataniel Opanowicz podczas wyykonywania rysunkuUczniowie klasy iI i II podczas krojenia owoców do koktajluUczniowie klasy I i II podczas przygotowywania mlecznych koktajliUczniowie klasy I i II podczas warsztatówUczniowie klasy I i II podczas zajećUczniowie klasy I i II prezentują swoją pracęUczniowie klasy I i II umieszczają owoce w blenderze