25.05.2021r . w Branżowej Szkole I Stopnia w Chrzanowie odbył się FINAŁ Ogólnopolskiej Spartakiady Zawodowej pod honorowym patronatem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. W spartakiadzie rywalizowali ze sobą reprezentanci poszczególnych szkół z terenu całej Polski. Spartakiada składała się z trzech etapów. Z naszej szkoły do III ostatecznego dostali się Katarzyna Lipka i Patryk Oleszczuk pod opieką Pani Moniki Kowiako. Nasi uczniowie przygotowali nakrycie stołu na uroczysty obiad z czasów dwudziestolecia międzywojennego.

Jury z Chrzanowa wyłoniło zwycięzców:

I miejsce zajęli uczniowie:
drużyna: K. Lipka i P. Oleszczuk III kl BS

II miejsce zajęły drużyny: P. Dubiel
i G. Białota z Chrzanowa oraz K. Bień i K. Wąsik z Krakowa

III miejsce zajęły drużyny: K. Wolfinger
i J. Świszcz z Wrocławia oraz K. Gierlotka
i S. Styrylski z Częstochowy.

Gratulujemy wszystkim zwycięskim drużynom i serdecznie ściskamy Naszych Laureatów jesteśmy z Was dumni!!!

Serdeczne podziękowania kierujemy do: Pani Dyrektor Ośrodka Doroty Wiśniewskiej za wsparcie dydaktyczne, Pani Aleksandry Orysiak za nieocenioną pomoc w realizacji zadania, Pana Stanisława Łukaszewicza za odegranie cudnej roli oraz Organizatorom Ogólnopolskiej Spartakiady Zawodowej. Było Nam miło rywalizować w tak sympatycznym Gronie. Mamy nadzieję na spotkanie za rok.

Monika Kowiako

Spartakiada zawodowa III etap nakrycie i dekoracja stołu „XX-lecie międzywojenne - uroczysty obiad”

Występują Katarzyna Lipka i Patryk Oleszczuk klasa III BS SOSW w Braniewie.

Zajęli I miejsce

spartakiada 1spartakiada 2spartakiada 3spartakiada 4spartakiada 5spartakiada 7spartakiada 8spartakiada 9spartakiada 10spartakiada 11