Miło nam poinformować, że Nasza placówka otrzymała kolejny Certyfikat- Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo. W ramach podjętych działań dbania o relację w klasie i w szkole, uczniowie z II klasy branżowej szkoły wybrali się w zeszłym tygodniu, na zwiedzanie wieży bramnej.

Jest ona reliktem zamku biskupów warmińskich w Braniewie - najwcześniejszego zamku biskupiego na Warmii i pierwszej siedziby biskupów warmińskich. Rozciąga się z niej piękny widok, który dzięki cudownej pogodzie był ucztą dla doznań naszych uczniów.

Monika Kowiako