Wrzesień to miesiąc w którym jak co roku włączamy się w akcje „Sprzątania Świata”, która jest dla uczniów atrakcyjną formą edukacji ekologicznej. To praktyczna lekcja ochrony środowiska, dzięki której uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety.

W piątek 24 września wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką pani B. Wolak i pani A. Markowskiej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata- Polska 2021 - opatrzonej hasłem „Myślę więc nie śmiecę”.
Uczniowie, wyposażenie w odpowiednie worki i rękawice ochronne sprzątali ulice naszego miasta, okolice naszej szkoły, zadbali również o piekny widok posesji naszej szkoły.

Wierzymy, ze prowadzone przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwienie uczniów i w przyszłości będą oni prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.
Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji za ich ogromne zaangażowanie.

Wolak Barbara

sprzatanie swiata 1sprzatanie swiata 1sprzatanie swiata 2sprzatanie swiata 2sprzatanie swiata 3sprzatanie swiata 3sprzatanie swiata 4sprzatanie swiata 5sprzatanie swiata 6