Uczniowie klasy IIIA PDP i VIII ZT wzięli udział w kolejnych zajęciach realizowanych w ramach pierwszego modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Emocja".

Tym razem rozmowy o emocjach i uczuciach toczyły się wokół krótkometrażowego filmu "Kitbull". Animacja opowiada o nieprawdopodobnej przyjaźni skrzywdzonego pitbulla z bezdomnym kotkiem. Drugą część spotkania poświęciliśmy rozmowie na temat sposobów radzenia sobie ze złością. Wykonaliśmy także słoiki spokoju oraz gniotki, które z pewnością pozwolą uczniom odnaleźć wyciszenie w trudnych momentach.

Dorota Żachowska