Tworzenie stroików w czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia to piękny zwyczaj przekazywany z pokolenia na pokolenie i od wielu lat kultywowany w naszym ośrodku. Konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy został rozstrzygnięty. Celem konkursu było kultywowania polskiej tradycji świątecznej oraz rozwijanie kreatywności, twórczego myślenia i wyobraźni plastycznej.

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, bowiem w klasach i grupach opiekuńczo – wychowawczych powstały istne cudeńka. Trudno było wybrać ten jeden najpiękniejszy. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 22 grudnia 2021 roku podczas Jasełek szkolnych. A oto lista nagrodzonych:

Klasy I – III i WWRD

Barbara Sielicka
Wojciech Kulej
Marcin Bartkowiak

Gratulujemy uczniom kreatywności i talentu. Dziękujemy za wysiłek włożony w stworzenie tak pięknych i oryginalnych prac.

Organizatorki:Halina Frączek, Justyna Wróblewska - Trapiszczonek

stroik 1stroik 2stroik 3stroik 4