W ramach innowacji pedagogicznej uczniowie z klasy II i III a Przysposabiającej do Pracy razem z wychowawcami wybrali się 25 kwietnia do sklepów spożywczych, żeby zapoznać się z asortymentem na półkach ze zdrową żywnością. Wiedzą już, co znaczą produkty BIO i EKO. Mogli również sprawdzić ceny w czytniku.

26 kwietnia uczestniczyli w zajęciach ,,Dieta na energię i witalność. Co jeść, aby mieć więcej siły?”. Gościem podczas zajęć była Pani Lucyna Iwaszko, która jest trenerem odżywiania. Pani Lucyna szczegółowo omówiła temat spotkania oraz zachęciła do wspólnego przygotowania pysznego i zdrowego śniadania, którym jest owsianka z owocami.

27 kwietnia podczas następnych zajęć gościem była nasza Pani psycholog Justyna Wróblewska-Trapiszczonek, która przeprowadziła zajęcia dotyczące asertywności ,,Trudna sztuka odmawiania sobie fast-foodów”. Asertywność to umiejętność, którą nabywa się z czasem, i która niesie ze sobą wiele korzyści. Asertywności można się nauczyć, jest to jednak proces wymagający wysiłku i konsekwencji.

Monika Kołodziejczak

Zdjęcie nr 1 Uczniowie z kl. III a PdPZdjęcie nr 2 uczeń z kl. III a PdPZdjęcie nr 3 uczennica z kl. II PdPZdjęcie nr 4 uczniowie z kl. II i III a PdPZdjęcie nr 5 uczniowie z klasy II i III a PdPzdjęcie nr 6 uczniowie z kl.II i III pdp oraz Pani Lucyna Iwaszkozdjęcie nr 7 uczniowie z kl.II i III pdp oraz Pani Lucyna Iwaszkozdjęcie nr 8 uczniowie z kl.II i III pdp oraz Pani Lucyna Iwaszkozdjęcie nr 9 uczniowie z kl.II pdp oraz Pani Lucyna Iwaszkozdjęcie nr 10 Uczeń z kl.II PdP Maks Dudek i Pani Lucyna Iwaszkozdjęcie nr 11 Uczniowie z kl.II i III a PdP i Pani Justyna Wróblewska Trapiszczonek